Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

Godet këmbësorin me veturë, ikën nga vendi i ngjarjes

Kronikë e zezë  |  E Mërkure - 9 Tetor, 2019  |  1841 Lexime

Një person i panjohur ka goditur me veturën e tij një këmbësore në Prizren.

 

I dyshuari, me shpejtësi është larguar nga vendi i ngjarjes, raporton policia.

Viktima është dërguar në spitalin e Prizrenit dhe pas tretmanit mjekësore, është liruar, transmeton Koha.net.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ali Dida” në Prizren gjatë ditës së djeshme në orën 14:10.

Godet këmbësorin me veturë, ikën nga vendi i ngjarjes

Reklamë

Komentet

Kronikë e zezë

Marketingu

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim