Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

Tri femra sulmojnë një tjetër te Rruga B në Prishtinë, arrestohen

Kronikë e zezë  |  E Mërkure - 9 Tetor, 2019  |  195 Lexime

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se është njoftuar nga një femër, e cila ka raportuar se është sulmuar nga tri femra të panjohura për të.

 

Viktima ka pësuar lëndime trupore si dhe ka pranuar tretman mjekësore, transmeton koha.net.

Policia, pas hetimeve ka identifikuar dhe arrestuar tri femrat e dyshuara.

Të dyshuarat pas intervistimit nga Policia, janë dërguar në mbajtje.

Ngjarja ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme, rreth orës 21

Tri femra sulmojnë një tjetër te Rruga B në Prishtinë, arrestohen

Reklamë

Komentet

Kronikë e zezë

Marketingu

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim