Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

Mc Kresha publikon këngën e re!

ShowBiz  |  E Premte - 20 Shtator, 2019  |  187 Lexime
Mc Kresha është reperi më i dashur për publikun. 

Ai publikoi këngën më të re të titulluar “Engime”, në bashkëpunim me Art Abazin. 
Teksin e këngës e shkruan Fifi, Art Abazi, Mc Kresha dhe Gent Myftaraj.  
 

 

Mc Kresha publikon këngën e re!

Reklamë

Komentet

ShowBiz

Marketingu

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim