Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

Rejan Tershani kthehet me medalje nga Bullgaria!

Sport  |  E Martë - 17 Shtator, 2019  |  521 Lexime
Më 13-15.09.2019 u mbajtë Kampionati Ballkanik në Samokov  të Bullgarisë "21st Balkan Taekwondo Championships (Kyorugi). 
Ku ishin pjesëmarrës 12 Shtete më 653 garues. Në kuadër të reprezentacionit të federatës së Taekwondo-së 5 garues të klubit Puma morën pjesë ku Rejan Tershani merr medaljen vendin e dytë në Kampionatin Ballkanik. 
Suksese në garat e radhës. 
Falenderim kryetarit Gani Krasniqi dhe trajnerëve të Kosovës.
 Me respekt Valmir Fetiu!  

 
 
 


 
Rejan Tershani kthehet me medalje nga Bullgaria!

Reklamë

Komentet

Sport

Marketingu

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim