Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

Nga Las Vegas, Tayna vë në pah linjat trupore!

ShowBiz  |  E Diele - 15 Shtator, 2019  |  405 Lexime
Këngëtarja Tayna ka disa ditë që është paraqitur nga vende të ndryshme në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Paraqitjet e saj vazhdimisht qëndrojnë në fokus të mediave rozë si dhe të publikut të shumtë që e ndjekin këngëtaren.
Ajo ka arritur të ndiqet nga më shumë se 1 milion fansa në llogarinë e saj në Instagram.
Së fundmi ajo është paraqitur tejet joshëse nga Las Vegas, e veshur me një fustan të shkurtër që vinte në pah linjat trupore të këngëtares. 
 
 


https://indeksonline.net
Nga Las Vegas, Tayna vë në pah linjat trupore!

Reklamë

Komentet

ShowBiz

Marketingu

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim