Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

Loredana Zefi flet për krizën me Mozzik?

ShowBiz  |  E Premte - 13 Shtator, 2019  |  460 Lexime

Mbrëmë, Loredana Zefi lansoi projektin e saj të ri “Genick”, i cili erdhi i shoqëruar edhe me klip.

Emri i saj këto ditë ka qenë mjaft i përfolur e krejt kjo për raportin e saj me Mozzikun, të cilët së fundmi nuk janë parë bashkë.

Mirëpo, duket se reperja ka sqaruar këtë në këngën “Genick”, ku një pjesë e tekstit thotë: “Ti më premtove se nuk do më mëzisje, mendoja se ishim vetëm ne të dy”.Por, anash nuk ka mbetur as pjesa e parave, duke qenë se muaj më parë u tha se llogaritë e saj bankare janë bllokuar, e këtë pjesë duket se Loredana nuk e ka problem aspak.“Ponumëroj paratë e mia vetëm në shtrat”, thotë një pjesë tjetër e tekstit.

Ndërsa, mbrëmë me të lansuar këngën ishte Mozzik ai i cili e shpërndau, dhe publikoi fotografi me të, duke lënë të kuptohet që gjithçka është në rregull mes tyre.   


https://www.kosovarja-ks.com

Loredana Zefi flet për krizën me Mozzik?

Reklamë

Komentet

ShowBiz

Marketingu

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim