Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

Njoftim i rëndësishëm nga FC Ballkani!

Sport  |  E Premte - 13 Shtator, 2019  |  479 Lexime
Publik i nderuar, siq jeni në dijeni sot në ora 16:00 FC Ballkani zhvillon ndeshjen e xhiros së IV të Superliges së Kosovës në futboll, kundër KF Trepça ' 89 nga Mitrovica.

Ju njoftojmë se në bashkëpunim me Policinë e Kosovës, do të kujdesemi që hapësirat për rreth stadiumit duhet të jenë të lira dhe nuk do të parkohen automjetet.
 

Luteni që parkimin e automjeteve tuaja ta bëni jo afër stadiumit për ndryshe automjeti juaj mund të konfiskohet nga policia.
Ne jemi të sigurtë në mirkuptimin tuaj.
 

Ejani dhe knaquni me futboll. Forca Ballkani.

Na priftë e mbara!© RADIO VALA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

 

Njoftim i rëndësishëm nga FC Ballkani!

Reklamë

Komentet

Sport

Marketingu

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim