Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

 

Arrestohet i shumëkërkuari, Ridvan Ademi

Kronikë e zezë  |  E Premte - 12 Korrik, 2019  |  591 Lexime

I shumë kërkuari nga policia për grabitje të shumta në Kosovë, Ridvan Ademi është arrestuar.

Burimet e Indeksonline tregojnë që Ademi është arrestuar në Bruksel.

 

Ademi ishte pjesë e grupit me Kastriot Shalën dhe Leutrim Latifin që po kryenin grabitje të shumta, ku cak ishin bankat, pikat e shitjes së naftës dhe marketet dhe veturat.

Policia e Kosovës kishte arritur të vinte nën pranga Kastriot Shalën dhe Leutrim Latifin.

I vetmi që i kishte shpëtuar ishte Ridvan Ademi./Indeksonline/   

Arrestohet i shumëkërkuari, Ridvan Ademi

Reklamë

Komentet

Kronikë e zezë

 

Marketingu

 

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim