Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

 

Arrestohet hajni i shumëkërkuar

Kronikë e zezë  |  E Enjte - 11 Korrik, 2019  |  2015 Lexime

Është arrestuar personi i dyshuar për thyerjen e veturës në një parking në Prizren.

Indeksonline kishte publikuar videon nga ky rast ndërsa pas disa orëve njësitet policore kishin identifikuar dhe arrestuar të dyshuarin.

Arrestimi ka ndodhur nga policia e stacionit të Fushë Kosovës në Prishtinë.

Lajmin për Indeksonline e ka konfirmuar Flora Ahmeti, zyrtare për informim në Policinë Rajonale të Prishtinës.

 

Sipas saj, personi i arrestuar dyshohet se ka kryer dhjetëra raste të vjedhjeve në lokacione të ndryshme.

I dyshuari është një 30-vjeçar me inicialet F.H./Indeksonline/

Arrestohet hajni i shumëkërkuar

Reklamë

Komentet

Kronikë e zezë

 

Marketingu

 

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim