Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

 

Ledri Vula ka një dhuratë për të gjithë me rastin e ditëlindjes së tij!

ShowBiz  |  E Mërkure - 10 Korrik, 2019  |  325 Lexime
Ledri Vula njihet si një nga reperët më të suksesshëm dhe më të kërkuar shqiptar.

Sot ai po e feston ditëlindjen e tij të 33-të dhe ka marrë urime nga shumë artistë të estradës, shkruan Indeksonline.

Reperi Vula ka zgjedhur që me rastin e ditëlindjes së tij ti surprizojë fansat duke u bërë një dhuratë. 

Ai ka zgjedhur që biletat e festivalit ‘Sunny Hill Festival’ që do të mbahet me 2,3,4 gusht ti dhurojë me zbritje për të gjithë në afat prej 24 orësh. 

“Sot per ditelindje, une e kom ni dhurate per juve. Biletat e @sunnyhillfestival per 24 ore, veq per juve bohen 15 EUR ma lire.” : Ka paralajmëruar Ledri në postimin e tij.

  
Biletat mund ti gjeni në faqen zyrtare të festivalit “Sunny Hill Festival”, në opsionin “Ledri’s birthday ticket”. 
 


 
Ledri Vula ka një dhuratë për të gjithë me rastin e ditëlindjes së tij!

Reklamë

Komentet

ShowBiz

 

Marketingu

 

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim