Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

Kështu dukeshin dikur disa nga artistët shqiptar përkrah presidentit historik Ibrahim Rugova!

ShowBiz  |  E Mërkure - 10 Korrik, 2019  |  689 Lexime
Artistët gjithnjë gëzojnë një respekt dhe një vend të veçantë, falë krijimtarisë së tyre artistike apo muzikore.

E në një fotografi që po qarkullon nëpër rrjetet sociale vërehet kohë më parë kur disa këngëtarë të famshëm të estradës shqiptare kanë pozuar përkrah presidentit historik të Kosovës, Ibrahim Rugova.

Këtu shihen këngëtarë si : Sabri Fejzullahu, Sinan Vllasalihu, Bajram Bylykbashi, Shkumbin Kryeziu e shumë të tjerë, e në krye qëndron edhe Ibrahim Rugova.  

Kështu dukeshin dikur disa nga artistët shqiptar përkrah presidentit historik Ibrahim Rugova!

Reklamë

Komentet

ShowBiz

Marketingu

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim