Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

 

Besiana Behluli befason me pamjen!

ShowBiz  |  E Hëne - 8 Korrik, 2019  |  395 Lexime

Pasi që rrjedh nga një familje artistësh, tani edhe emri I Besianës është bërë aktiv në mediat rozë.

Vajza e Shkurtës, po vazhdon të jetë aktive duke lansuar projekte të ndryshme muzikore.

Përveç profesionit, ajo qka e dallon Besianën është stili unik që ka.

Në çdo imazh shfaqet me ndryshime të mëdha, duke u rregulluar deri në detajin më të vogël.

Kësaj here janë flokët dhe grimi i saj që marrin vëmendjen, mirëpo edhe fustani i shkurtër që ka veshur, ku në pah janë këmbët e saj të gjata.

Në këto imazhe të bukura, këngëtarja pranoi komente të shumta. 
 
  

Besiana Behluli befason me pamjen!

Reklamë

Komentet

ShowBiz

 

Marketingu

 

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim