Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

Dashuria nuk ka etiketa - Video.

Sociale  |  E Hëne - 8 Korrik, 2019  |  161 Lexime
Dashuria eshte dashuri, dashuria nuk ka etiketa dhe dashuria e vertete ka diversitet dhe përfshirje!!
 
Dashuria nuk ka etiketa - Video.

Reklamë

Komentet

Sociale

Marketingu

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim