Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

Shyhrete Behluli nuk dallon nga e bija, kaq e re duket!

ShowBiz  |  E Enjte - 4 Korrik, 2019  |  373 Lexime

Shumë gjenerata janë rritur me këngët e saj, e cila suksesshëm e nisi karrien qysh e re dhe nuk e ka ndërmend të ndalet.

Shyhrete Behluli është njëra ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore. Ajo për vite me radhë i servoi publikut muzikë të mirëfilltë e këngë hite që dëgjohen akoma. 

Me punën dhe vullnetin e saj e bëri për vete publikun shqiptarë kudo në botë. E përveç performancës së shkëlqyer ajo u vlerësua edhe për paraqitjet e saj plotë elegancë.

Vitet po kalojnë e Shyhretja veç po rinohet, madje shpesh nuk dallon nga vajzat e saj.

Kjo gjë dëshmohet edhe në këtë foto që këngëtarja ka ndarë në Instagram.

Ajo ka dalë bashkë me vajzën e saj të madhe Njomzën e që duken si dy shoqe, jo si nënë e bijë. Shikojeni dhe binduni! 
  
https://www.kosovarja-ks.com
 

Shyhrete Behluli nuk dallon nga e bija, kaq e re duket!

Reklamë

Komentet

ShowBiz

Marketingu

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim