Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

Majk-ut i del punë me policinë e Kosovës!

ShowBiz  |  E Mërkure - 3 Korrik, 2019  |  451 Lexime
Reperi Majk duket se ka pasur sot një problem me Policinë e Kosovës. 

Ai është ndalur nga Policia në autostradën “Ibrahim Rugova” derisa shihet se është i rrethuar nga disa policë.
Nuk dihet se a i ka shqiptuar dënim apo jo Policia e Kosovës atij. 
Ndryshe Majk ka qenë shumë aktiv muajve të fundit.
Ai brenda gjashtë muajve ka realizuar katër këngë: Të parën “Nuk dorëzohna”, mandej bashkë me Butrint Imerin këngën “Sa gjynah”, “Malena” dhe “Vamos” me Ghetti Geasy.  
  

Majk-ut i del punë me policinë e Kosovës!

Reklamë

Komentet

ShowBiz

Marketingu

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim