Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

Sot publikohet “Malena” nga Majk dhe Geti!

ShowBiz  |  E Shtune - 15 Qershor, 2019  |  233 Lexime

Pak kohë më parë ata sollën bashkëpunimin e radhës ‘Vamos’ e cila erdhi së bashku me reperin tjetër, Onat.

Ndërsa, tani dyshja e njohur janë bashkuar edhe për një tjetër projekt i cili publikohet sonte.

Kënga e re nga Majk dhe Getoar Selimi mban titullin ‘Malena’ dhe pritet të publikohet sonte në ora 19:00.

Këtë e kanë bërë të ditur vet artistët në faqet e tyre të Instagramit.

Kujtojmë që Majk dhe Getoar numërojnë disa bashkëpunime së bashku të cilat kanë qenë mjaft të suksesshme.   
 


 

Sot publikohet “Malena” nga Majk dhe Geti!

Reklamë

Komentet

ShowBiz

Marketingu

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim