Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

Ledri Vula nga ‘Fadil Vokrri’ paralajmëron ndeshje të madhe sonte!

ShowBiz  |  E Shtune - 15 Qershor, 2019  |  227 Lexime

Sonte nga ora 20:00 në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ do të zhvillohet ndeshja e yjeve mes miqve të Granit Xhakës dhe Milot Rashicës.

Përveç futbollistëve, edhe artistë të njohur do të jenë pjesë e ndeshjes. 

Njëri nga artistët që do të luajnë sonte është edhe reperi, Ledri Vula.

Reperi do të jetë pjesë e ekipit të Milot Rashicës.

Ai gjatë ditës së sotme ka qenë në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ , ku ka publikuar një fotografi.

“Ndeshje e madhe sonte.”, kishte shkruar reperi duke paralajmëruar që sonte do të ketë spektakël. 
 

 

Ledri Vula nga ‘Fadil Vokrri’ paralajmëron ndeshje të madhe sonte!

Reklamë

Komentet

ShowBiz

Marketingu

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim