Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

 

Imazhe nga fëmijëria e Dua Lipës, këngëtarja dëshmon që s’ka fryer buzët!

ShowBiz  |  E Martë - 11 Qershor, 2019  |  253 Lexime

Për të gjithë ata që kritikojnë Dua Lipën që ka fryrë buzët, ajo ka një përgjigje.

Dua Lipa momentalisht është një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më të famshme në botë.
Ylli kosovar që po ngjet shkallët e suksesit me projekte madhore artistike e me koncerte të shumta, ka postuar së fundmi disa imazhe të fëmijërisë së saj.

Këto fotografi vijnë pas zërave se ajo po bën foto fotomontazh me efektin e snapchatit si fëmijë, për t’iu dukur buzët e trasha.

Këngëtarja shkruan: Për njerëzit që thonë se po bëj fotoshop imazhet e mia si fëmijë për të bërë buzët e mia duken më të trasha janë të çmendur! Nuk mund të besoj se duhet ta mbroj veten! 
 
 
 
 

Imazhe nga fëmijëria e Dua Lipës, këngëtarja dëshmon që s’ka fryer buzët!

Reklamë

Komentet

ShowBiz

 

Marketingu

 

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim