Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

 

Në 24-orët e fundit në Kosovë ndodhën 32 aksidente trafiku!

Kronikë e zezë  |  E Hëne - 10 Qershor, 2019  |  127 Lexime
Në raportin e publikuar nga PK thuhet se 14 nga aksidentet ishin me persona të lënduar dhe në 18 aksidentet tjerë ishin me dëme materiale.

Gjithashtu PK gjatë ditës së djeshme ka shqiptuar edhe 799 tiketa trafiku për kundërvajtësit e trafikut, transmeton Telegrafi.

Po ashtu Policia e Kosovës ka arrestuar edhe 9 persona, 2 prej të cilëve janë dërguar në mbajtje.

Në 24-orët e fundit në Kosovë ndodhën 32 aksidente trafiku!

Reklamë

Komentet

Kronikë e zezë

 

Marketingu

 

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim