Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

 

Nëna e Rita Orës e pret këngëtaren me pite!

ShowBiz  |  E Diele - 9 Qershor, 2019  |  237 Lexime

Rita Ora është një nga këngëtaret më të famshme dhe më të komentuarat momentalisht në gjithë botën.

Pavarësisht famës që ka, ajo nuk e ka mohuar asnjëherë prejardhjen e saj, madje promovon edhe traditën tonë, veçmas ushqimin. 

Për të treguar se sa shumë Rita i do ushqimet tradicionale, është nëna e saj Vera ajo që ka postuar në llogarinë e saj Instagram një fotografi të këngëtares teksa ka shkruar:

“Rita: Mum!!! just landed is PITE gati!  
 


https://indeksonline.net

Nëna e Rita Orës e pret këngëtaren me pite!

Reklamë

Komentet

ShowBiz

 

Marketingu

 

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim