Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

 

Një polic i plagosur nga aksioni që po zhvillohet në Veri

Kronikë e zezë  |  E Martë - 28 Maj, 2019  |  643 Lexime

Njësitë e shumta policore duke përfshirë edhe SIT-in kanë nisur aksion për arrestimin e personave që dyshohet se merren me kontrabandë në Zubin Potok dhe në pjesë të tjera të Veriut të Kosovës, njofton Klan Kosova.

Nga ky aksion ka mbetur i plagosur një polic përderisa janë arrestuar pesë persona deri tani.

Ndërkohë serbët lokalë në Zubin Potok, kanë bërë barrikadë përderisa janë dëgjuar të shtëna të shumta të armëve.

Situata momentale është e qetë por ka prezencë e madhe e Policisë së Kosovës.

Një polic i plagosur nga aksioni që po zhvillohet në Veri

Reklamë

Komentet

Kronikë e zezë

 

Marketingu

 

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim