Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

Të mërkurën luhet ndeshja në mes FC Ballkani dhe KF Feronikeli!

Sport  |  E Hëne - 15 Prill, 2019  |  149 Lexime
Të dashur qytetar të Therandës,të mërkurën është dita kur duhet të mbushim shkallët e stadiumit të qytetit,pasi luajmë ndeshjen më të rëndësishme deri më tani.

Të mërkurën i duhem unë,ne,ju dhe të gjithë dashamirët e skuadrës,që të tregojmë se komuna jonë frymon me FC Ballkanin dhe FC Ballkani është krenaria e këtij qyteti,e hijeshia e futbollit kosovar.

Të mërkurën më shumë se kurrë,i duhemi djelmoshave të skuadrës sonë,tu japim fuqi,krenari që luajnë për ndërresën më të bukur në botë,atë Portokalli.

Këtë të mërkurë është dita e FC BALLKANIT,dita e klubit të tifozëve Xhebrailat dhe juve të nderuar qytetar të komunës sonë,prandaj për këtë ndeshje Klubi ka vendosur që hyrja të jetë pa pagesë për të gjith qytetarët dhe dashamirët e klubit.
Të mërkurën luhet ndeshja në mes FC Ballkani dhe KF Feronikeli!

Reklamë

Komentet

Sport

 

Marketingu

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Sociale

Showbiz

Argëtim