Radio Vala 98.3 FM

045/049/235300

Adresa

Rr.Avni Rrustemi Shirokë Suharekë

JUNIORËT E FC BALLKANI INKUADROHEN NË SUPERLIGË!

Sport  |  E Diele - 14 Prill, 2019  |  647 Lexime
Pas fitores së shënuar sot në Lipjan,kundër juniorëve të KF Ulpiana,juniorët e FC Ballkani nga edicioni i ardhëshëm do të garojnë në Superligën e Kosovës për junior. Puna e palodhëshme e stafit teknik dhe angazhimi maksimal i futbollistëve gjatë gjithë vitit,rezulton me inkuadrim në Superligë. Presidenti i FC Ballkani,z.Arsim Kabashi dhe bordi drejtues përgëzojnë trainerin Edon Gashi dhe të gjithë futbollistët për këtë rezultat
JUNIORËT E FC BALLKANI INKUADROHEN NË SUPERLIGË!

Reklamë

Komentet

Sport

Marketingu

Politikë

Ekonomi

Kulturë

Sport

Opinione

Sociale

Showbiz

Argëtim